Ανακοίνωση, 20/11/2015

Έντυπο συγκατάθεσης γονέα/ κηδεμόνα

Ο/ Η υπογεγραμμέν??.     ???????????????????????. επιτρέπω να χρησιμοποιούνται στην ιστοσελίδα του σχολείου μας ονόματα και φωτογραφίες, από δράσεις κι εκπαιδευτικές επισκέψεις του σχολείου, στις οποίες συμμετέχει το παιδί μου, μαθητ???   ?????????????????????της ???..τάξης.

??../??../15

Ο/Η  υπογράφ????.

Παρακολούθηση θεατρικής παράστασης

Την Πέμπτη 17 Δεκεμβρίου 2015 το πρωί, όλοι οι μαθητές του σχολείου θα επισκεφθούν το θέατρο Badminton στην Αθήνα, για να παρακολουθήσουν τη θεατρική παράσταση: Ο Ιάσωνας και το Χρυσόμαλλο Δέρας . Πρωταγωνιστούν οι ηθοποιοί Γιάννης Στάνκογλου και Σαβίνα Γιαννάτου. Η σκηνοθεσία είναι της Σοφίας Σπυράτου και η μουσική του Νίκου Κυπουργού. Η συμμετοχή των παιδιών είναι 12 Ευρώ και 10 Ευρώ για όσους έχουν περισσότερα από ένα παιδιά. Ώρα αναχώρησης 8:00πμ και επιστροφής κατά τις 13:30μμ. Καταληκτική ημερομηνία για δήλωση συμμετοχής: Παρασκευή 4 Δεκεμβρίου.

Δήλωση συμμετοχής

Η/Ο υπογράφ___   ___________________________________γονέας / κηδεμόνας τ??.   _________________________ μαθητ____ της ____ τάξης επιτρέπω το παιδί μου να λάβει μέρος στην εκπαιδευτική επίσκεψη στο θέατρο Badminton στην Αθήνα την Πέμπτη 17 Δεκεμβρίου 2015.

Ημερομηνία:

Υπογραφή