Ανακοίνωση, 25/05/2016

Συμμετοχή σε δράση για το περιβάλλον και τον πολιτισμό

Την Tρίτη 7 Ιουνίου το πρωί, οι μαθητές των τάξεων Δ? και Ε΄ καθώς και δύο μαθητές από την ΣΤ? τάξη θα επισκεφθούμε το θέατρο Παπαδημητρίου για να συμμετέχουμε με δύο παρουσιάσεις, στο διήμερο δράσεων των σχολείων της Χαλκίδας για το περιβάλλον και τον πολιτισμό, που διοργανώνεται από την υπεύθυνη σχολικών δραστηριοτήτων της Α/θμιας εκπ/σης. Ώρα αναχώρησης: 10πμ και επιστροφής 13:15πμ

Οικονομική συμμετοχή: 2 Eυρώ. Παρακαλείστε να συμπληρώσετε την παρακάτω δήλωση συμμετοχής και να τη στείλετε στο σχολείο το αργότερο μέχρι την Τετάρτη 1η Ιουνίου 2016.

Υ Π Ε Υ Θ Υ Ν Η        Δ Η Λ Ω Σ Η

Η/Ο υπογραφόμ___________________________________________ κηδεμόνας τ____ ______________ _____________________________________ μαθητ_______ της ______ τάξης δηλώνω υπεύθυνα πως επιτρέπω σ? αυτ____ να πάρει μέρος στην εκπαιδευτική επίσκεψη του σχολείου , που θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 7 Ιουνίου στο θέατρο Παπαδημητρίου.

____ Δηλ____

Σχολική επίσκεψη / WebParkΣχηματαρίου

Την Tετάρτη 1η Ιουνίου το πρωί, θα επισκεφθούμε το WebParkστο Σχηματάρι. Πρόκειται για ένα χώρο με αθλητικές εγκαταστάσεις, όπου τα παιδιά αθλούνται και παίζουν με την επίβλεψη και καθοδήγηση προπονητών. Η είσοδος στο χώρο αυτό είναι 3,50 Ευρώ. Η οικονομική συμμετοχή των παιδιών για αυτή την επίσκεψη είναι 5,50 Ευρώ.

Ώρα αναχώρησης: 8:10πμ και επιστροφής 13:15

Παρακαλείστε να συμπληρώσετε την παρακάτω δήλωση συμμετοχής και να τη στείλετε στο σχολείο το αργότερο μέχρι την Δευτέρα 31 Μαίου 2016.

Υ Π Ε Υ Θ Υ Ν Η         Δ Η Λ Ω Σ Η

Η/Ο υπογραφόμ___________________________________________ κηδεμόνας τ____ ______________ _____________________________________ μαθητ_______ της ______ τάξης δηλώνω υπεύθυνα πως επιτρέπω σ? αυτ____ να πάρει μέρος στην εκπαιδευτική επίσκεψη του σχολείου , που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 1η Ιουνίου στο στάδιο της Χαλκίδας.

____ Δηλ_____

Προσφορά σε παιδικά παπούτσια

Τα παιδιά των προσφύγων που ζουν αυτό τον καιρό στη Ριτσώνα έχουν μεγάλη ανάγκη σε καλοκαιρινά παπούτσια και σαγιονάρες κατά προτίμηση νούμερα 31 - 36. Όποιοι θα ήθελαν να προσφέρουν μπορούν να τα στείλουν αυτή την εβδομάδα στο σχολείο και να τα παραδώσουμε εμείς στα ίδια την επόμενη εβδομάδα.