Ανακοίνωση, 09/02/2017

Παράσταση κουκλοθέατρου

Την Παρασκευή 24 Φεβρουαρίου στις 10 το πρωί θα γίνει στο σχολείο μας παράσταση κουκλοθέατρου. Θα παιχτεί το έργο «Μικρός Πρίγκιπας». Το εισιτήριο είναι 2.50 Ευρώ για το κάθε παιδί. Παρακαλούνται οι μαθητές να φέρουν τα χρήματα το αργότερο μέχρι την προηγούμενη μέρα Πέμπτη 23 Φεβρουαρίου 2017.

Κλειστό γυμναστήριο καλαθοσφαίρισης

Την Δευτέρα 20 Φεβρουαρίου  2017 οι μαθητές θα επισκεφθούν το κλειστό γυμναστήριο καλαθοσφαίρισης Μελίνα Μερκούρη (Δ.Α.Κ) ?δίπλα στο κολυμβητήριο- στη Χαλκίδα για να παίξουν και να αθληθούν σε αγωνιστικές συνθήκες. Παράλληλα θα γνωρίσουν ένα κλειστό γυμναστήριο που υπάρχει στην πόλη τους. Τα παιδιά να είναι ντυμένα με άνετα αθλητικά ρούχα και παπούτσια και να έχουν μαζί τους παγουράκι με νερό. Ώρα αναχώρησης : 8:15 π.μ /  Ώρα επιστροφής :  12.25 μμ   / Έξοδα μεταφοράς : 2 Ευρώ.

Οι  δηλώσεις συμμετοχής, να επιστραφούν στο σχολείο συμπληρωμένες, μέχρι την  Τετάρτη 15 Φεβρουαρίου 2017.

Υ Π Ε Υ Θ Υ Ν Η  Δ Η Λ Ω Σ Η

Η/Ο υπογραφόμ___________________________________________ κηδεμόνας τ____ ______________ _____________________________________ μαθητ_______ της ______ τάξης δηλώνω υπεύθυνα πως επιτρέπω σ? αυτ____ να πάρει μέρος στην αθλητική δράση στο κλειστό γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη (Δ.Α.Κ) που θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 20 Φεβρουαρίου 2017.

Η/0 ___ΔΗΛ___

??????????????

ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ   Ανταλλαγή αποκριάτικων στολών στο σχολείο